top of page

Щільномір пульпи DENCELL® -
вимірник щільності 4-го та 5-го покоління

Прообразом густонаміру ДЕНСЕЛЛ є густомір ІПВФ, що широко застосовується в СРСР у 60-70х роках.
ІПВФ - Індикатор Щільності Ваговий Ферродинамічний - розроблений у 1963 році.

IPVF.jpg

Нижче відображена історія розвитку густонаміру ДЕНСЕЛЛ, розробленого за більш ніж 20 років науково-дослідних робіт:

mad1.png

Перше покоління – 1999 р.

Вперше реалізовано тензометричний спосіб вимірювання густини

Прилад володів низькою точністю в динаміці, пов'язаної з похибками, що вносяться впливом потоку рідини: _ вібраціями, тиском, зміною температури середовища. Прилад мав суттєвий гістерезис і мав низьку абразивостійкість.

mad2.png

Друге покоління – 2003 р.

Підвищена надійність приладу під час роботи з абразивними матеріалами

Покращена стійкість ущільнювальних муфт. Прилад футерується фторопластом із профільуванням потокочутливої труби для кращого закінчення матеріалу. Корпус приладу спроектований з урахуванням роботи у агресивних середовищах. Збільшено точність вимірювання: введено температурну компенсацію та зменшено гістерезис за рахунок спеціальної конструкції ущільнювальних муфт.

mad3.png

Третє покоління - 2008 р.

Розроблено та застосовано високоточний датчик щільності ДЕНСЕЛЛ

Датчик щільності ДЕНСЕЛЛ дозволив зробити компенсацію основних похибок, пов'язаних зі зміною тиску рідини та температури середовища. Вироблено механічну розв'язку потокочутливої труби та трубопроводу. Вперше реалізований touch-screen інтерфейс, який підвищив зручність використання приладу та його адаптацію персоналом. Дане покоління мало високу точність вимірювання, високу стійкість до абразивних впливів.

DC_bckgnd.jpg

Четверте покоління – 2012 р.

Спрощено впровадження приладу в техпроцес, підвищена точність та надійність

Застосований датчик щільності ДЕНСЕЛЛ версії 2.0 з додатковим каналом компенсації коливань швидкості потоку на процес вимірювання, завдяки чому підвищена точність та спрощена схема включення приладу до техпроцесу. Удосконалено: елементна база основних вузлів приладу, алгоритм обробки даних та інтерфейс користувача. Застосовано комбіноване футерування новими матеріалами. Корпус виконаний із нержавіючої сталі.

mud5-main-100-jpg.jpg

П'яте покоління – 2022 р.
Щільномір пульпи для напірних трубопроводів тиском до 10 атм 

Застосовано здвоєний датчик щільності ДЕНСЕЛЛ версії 3.0 та U-подібна потокочутлива труба. Датчик виконаний з додатковими каналами компенсації коливань швидкості та тиску потоку. Удосконалено: елементну базу основних вузлів приладу, алгоритм обробки даних та інтерфейс користувача. Застосовано комбіноване футерування новими матеріалами. Корпус виконаний із нержавіючої сталі.

bottom of page